У Вінниці отримали гуманітарну допомогу понад 360 ВПО з Луганської області протягом тижня – ОВА

Понад 360 ВПО з Луганщини отримали допомогу в Рубіжанському хабі у Вінниці упродовж минулого тижня. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 13 квітня.

"Понад 360 переселенців з Луганщини отримали допомогу в штабі у Вінниці упродовж тижня", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що за минулий тиждень у гуманітарному штабі, що знаходиться у Вінниці, нашим ВПО видано 362 продуктових набори. Громадяни пільгових категорій із числа внутрішньо переміщених осіб отримали 129 гігієнічних наборів та упаковок підгузків.

Підкреслюється, що в штабі також приймає спеціаліст із зайнятості населення та працює сімейний лікар та медична сестра "Центру первинної медико-санітарної допомоги" м. Рубіжне. Медики протягом тижня консультували та допомагали пацієнтам з виміром тиску, глюкози та з інших питань.

Гуманітарний штаб Рубіжанської міської військової адміністрації продовжує працювати за адресою: м. Вінниця, вул. Праведників світу (стара назва – вул. Максимовича), 43-Б.

Раніше повідомлялось, що переселенці з Луганщини зможуть отримати консультації керівництва ПФУ регіону через "гарячу лінію" 17, 18 та 20 квітня.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті