У Слов'янську встановлено девʼять мобільних бетонних укриттів

Слов'янська міська адміністрація встановила 9 мобільних укриттів для жителів міста. Про це розповів керівник міської адміністрації Вадим Лях в ексклюзивному інтерв'ю "ОстроВу".

"Ще місяці 3-4 тому ми встановили 9 таких укриттів. На початку року ми почали проводити цю роботу, розмістили їх у найлюдніших місцях: залізничний вокзал, ринок, центр міста, зупинки, де йдуть ключові розв'язки – там вони встановлені", - розповів Вадим Лях.

Як повідомлялося раніше, у Слов'янську проживає близько 50 тисяч людей

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті