У Слов'янську проживає приблизно 50 тисяч населення - Лях

У Слов'янську наразі проживає приблизно 50 тисяч людей. Про це розповів голова Слов'янської міської військової адміністрації Вадим Лях в ексклюзивному інтерв'ю "ОстроВу".

За його словами, кількість населення у порівнянні із минулим літом виросла вдвічі. 

"Сьогодні у місті мешкає приблизно 50 тисяч людей. Це половина колишнього населення, і є люди, які повернулися", - розповів Лях.

Як повідомлялося раніше, у Краматорському районі Донеччини поліцейські вилучили нелегальну зброю та гранати у місцевого жителя

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті