У школах РФ можуть замінити вивчення європейської історії історією та культурою Китаю

У школах Росії можуть замінити вивчення європейської історії історією та культурою Китаю. Про це російським журналістам розповів директор Інституту Китаю і сучасної Азії РАН РФ Кирило Бабаєв.

За його словами, у школах Росії потрібно вивчати китайську історію і культуру, водночас скоротити «надмірну деталізацію» історії країн Європи.  «Необхідно викладати в російських школах історію і культуру Китаю та інших цивілізацій Сходу», - наполягає Бабаєв. 

Він уточнив, що наразі у школах у всіх проявах вивчають європейську історію, але діти не знають про історію та пам'ятки Китаю.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті