Не віддавати це Путіну і Китаю: сенатор-республіканець заявив, що Україна після перемоги може стати "найкращим діловим партнером" для Заходу

Після перемоги Україна може стати "найкращим діловим партнером, про якого ми лише мріяли", переконаний впливовий сенатор-республіканець Ліндсі Грем, - пише 10 червня "Голос Америки" з посиланням на його  інтерв'ю в неділю програмі CBSNews Face the Nation.

Зокрема, Грем заявив, що Україна має запасів критично важливих мінералів на 12 трильйонів доларів.

"Треба використати це для України та Заходу, а не віддавати це Путіну та Китаю... Давайте допоможемо їм перемогти у війні. Давайте знайдемо рішення для цієї війни", - сказав він.

Грем висловив сподівання, що цього літа із новими поставками західної зброї, Україна "перехопить військову ініціативу" на полі бою.

Грем також відкинув заяву свого колеги сенатора-республіканця Томмі Табервіля про те, що Путін не хоче захоплювати Україну, а хоче переконатись, що ракети США не націлені на Москву. Табервіль, переконаний Грем, не представляє погляди партії. Грем також закликав міжнародну спільноту не повторювати помилок історії, коли світ зволікав із протистоянням Гітлеру, і діяти рішуче в протистоянні Путіну.

"Це найнебезпечніші часи з 30-х років. Не повторюйте помилки 30-х. Сенатор Табервіль каже віддати Путіну що він хоче. Ми зробили це в 30-х. Це не спрацювало".

Ліндсі також розкрив деталі своєї зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським минулого тижня в Європі. Він вказав, що Зеленський закликав конфіскувати на користь Україні заморожені на Заході російські державні активи, а також з ентузіазмом сприйняв ідею включити Росію до переліку держав-спонсорок тероризму.

"Коли я запропонував йому це, він засяяв, як новорічна ялинка", - сказав Грем про обговорення включення Росії до переліку держав-спонсорок тероризму із Зеленським. Такий крок стане "великим ударом для Росії", вважає Грем.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті