У САП вважають, що екс-голова Верховного Суду Князєв має сидіти під вартою

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) клопоче про взяття колишнього голови Верховного Суду Всеволода Князєва під варту.  Про це повідомляє у Телеграм прес-служба САП 17 травня.

"17 травня 2023 року керівник САП звернувся до Вищої ради правосуддя з поданням про надання дозволу на утримання під вартою колишнього голови Верховного Суду, який разом з адвокатом підозрюється в одержанні 2,7 млн доларів неправомірної вигоди", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, засідання призначено на 11:00 18 травня 2023 року.

Про результати розгляду подання в САП обіцяють повідомити додатково.

Нагадаємо, судді Верховного суду висловили недовіру голові суду Всеволоду Князєву.

Як повідомлялося, правоохоронці  затримали голову Верховного суду Всеволода Князєва, який попався на хабарі у 2,7 мільйона доларів.

 

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті