У САП вважають, що екс-голова Верховного Суду Князєв має сидіти під вартою

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) клопоче про взяття колишнього голови Верховного Суду Всеволода Князєва під варту.  Про це повідомляє у Телеграм прес-служба САП 17 травня.

"17 травня 2023 року керівник САП звернувся до Вищої ради правосуддя з поданням про надання дозволу на утримання під вартою колишнього голови Верховного Суду, який разом з адвокатом підозрюється в одержанні 2,7 млн доларів неправомірної вигоди", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, засідання призначено на 11:00 18 травня 2023 року.

Про результати розгляду подання в САП обіцяють повідомити додатково.

Нагадаємо, судді Верховного суду висловили недовіру голові суду Всеволоду Князєву.

Як повідомлялося, правоохоронці  затримали голову Верховного суду Всеволода Князєва, який попався на хабарі у 2,7 мільйона доларів.

 

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті