У Самарській області РФ отруїлися сидром 35 осіб, з яких 16 померли

У Самарській області Росії 35 осіб отруїлися сидром, з них 16 померли. Про це з посиланням на губернатора області Олексія Руських повідомили росЗМІ 5 червня.

"За даними Олексія Руських, кількість постраждалих від отруєння сидром збільшилася до 35 осіб. 25 – у Димитровграді, дев'ять – в Ульяновську, один у Новій Маликлі, – ідеться в повідомленні. – 16 осіб померли, 14 пацієнтів перебувають у стаціонарі".

Губернатор уточнив, що серед постраждалих неповнолітня дівчина.

Раніше повідомлялося, що літній чоловік на окупованій Луганщині продав окупантам горілку: 12 отруїлися, з них 5 – смертельно. Діда не знайшли.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті