Літній чоловік на окупованій Луганщині продав окупантам горілку: 12 отруїлись, з них 5 – смертельно. Діда не знайшли

На окупованій території Луганської області 12 російських військових отруїлись горілкою. Про це з посиланням на місцеві пабліки повідомляє "Еспресо" 29 травня.

"Українська горілка стала поперек горла. На Луганщині 12 російських окупантів отруїлися самогоном, – сказано в повідомленні. – Як повідомляють місцеві пабліки, загарбників доставили до лікарні окупованого Сватового".

Уточнюється, що 5 окупантів внаслідок отруєння померли.

Зазначається, що алкоголь россіяни "придбали у місцевого діда". Після отруєння його шукали, аби помститись, але не знайшли.

Раніше повідомлялось, що кількість постраждалих рашистів-алкоголіків, які святкували Водохреща у Старобільську, зросла до 30

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті