У росії військовослужбовцю дали 14 років колонії за держзраду

Південний окружний військовий суд засудив військовослужбовця з Ростова-на-Дону Іллю Трачука до 14 років колонії суворого режиму. Про це повідомляють росЗМІ 25 квітня.

"Його визнали винним у держзраді (стаття 275 КК) і незаконному доступі до держтаємниці (пункт "д" частини 2 статті 283.1 КК). Крім цього, Трачука позбавили військового звання "єфрейтор"", - ідеться в повідомленні.

Справу слухали в закритому режимі, до розгляду матеріалів суд розпочав наприкінці березня. Що стало приводом для притягнення Трачука до відповідальності, не відомо.

Як повідомлялося, ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заробив 4,7 млрд рублів на співпраці з Міністерством оборони РФ у 2022 році.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті