У росії військовослужбовцю дали 14 років колонії за держзраду

Південний окружний військовий суд засудив військовослужбовця з Ростова-на-Дону Іллю Трачука до 14 років колонії суворого режиму. Про це повідомляють росЗМІ 25 квітня.

"Його визнали винним у держзраді (стаття 275 КК) і незаконному доступі до держтаємниці (пункт "д" частини 2 статті 283.1 КК). Крім цього, Трачука позбавили військового звання "єфрейтор"", - ідеться в повідомленні.

Справу слухали в закритому режимі, до розгляду матеріалів суд розпочав наприкінці березня. Що стало приводом для притягнення Трачука до відповідальності, не відомо.

Як повідомлялося, ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заробив 4,7 млрд рублів на співпраці з Міністерством оборони РФ у 2022 році.

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті