У росії оголосили в розшук Залужного, попри заяви про його смерть

Росія оголосила в розшук головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Інформація про це 30 травня з'явилася в базі розшуку МВС.

Як підставу для розшуку вказують, що українського головкома шукають за "статтею КК". При цьому в травні Слідчий комітет уже заявляв, що заочно висунув обвинувачення в "обстрілі мирного населення і цивільних об'єктів Донбасу" як Залужному, так і іншим українським генералам.

При цьому варто зазначити, що приблизно тоді ж низка російських Telegram-каналів і владних ЗМІ писали спочатку про смерть, а після - про важке поранення Залужного. Однак усе це не завадило російським силовикам оголосити "покійного" Залужного в розшук.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в росії завели кримінальну справу на прокурора і суддів МКС у Гаазі.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті