Наша відповідь Чемберлену: у росії завели кримінальну справу на прокурора і суддів МКС у Гаазі

У росії порушили кримінальну справу стосовно прокурора і суддів Міжнародного кримінального суду (МКС) у Гаазі, - пишуть росЗМІ 20 березня.

Зокрема, у справі в росії "проходять" прокурор МКС Карім Хан, який запросив ордери на арешт російського диктатора путіна і дитячого омбудсмена Марії Львової-Бєлової, а також судді Томоко Акане, Розаріо Сальваторе Айтали і Серхіо Херардо Угальде Годінес, які видали ці ордери.

У росії вважають, що переслідування путіна і Львової-Бєлової "має завідомо незаконний характер, оскільки підстав для притягнення до кримінальної відповідальності немає".

Російське відомство підозрює Хана за статтями про притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності, поєднане з незаконним обвинуваченням у скоєнні особливо тяжкого злочину (частина 2 статті 299 КК), а також підготовку до нападу на представника іноземної держави, який користується міжнародним захистом, з метою ускладнення міжнародних відносин (частини 1 статті 30 КК, частина 2 статті 360 КК).

Щодо суддів МКС справу розслідують за статтями про завідомо незаконне взяття під варту (частина 2 статті 301 КК) і підготовку до нападу на представника іноземної держави (частини 1 статті 30 КК, частина 2 статті 360 КК).

Раніше повідомлялося, що експрезидент росії Медведєв погрожує Гаазькому суду ударом ракетою "Онікс".

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті