У Росії на 4 роки відправили до в'язниці двох офіцерів ЗС РФ, які не вберегли склад БК у Бєлгородській області від удару української ракети

Військовий суд засудив двох російських офіцерів до 4 років ув'язнення за те, що вони допустили удар української ракети по складу боєприпасів у Бєлгородській області. Про це пишуть російські ЗМІ.

Підполковнику і майору ЗС РФ були пред'явлені звинувачення за статтею про порушення правил бойового чергування з відбиття раптового нападу на територію РФ.

Атака ЗСУ, яка стала предметом судового процесу, сталася у квітні 2022 року. Тоді з боку Харківської області України, імовірно, ракетами "Точка-У" було завдано удару по складу боєприпасів і техніці, розташованим у Бєлгородській області.

Унаслідок вибухів і пожежі загинули 7 російських військовослужбовців і були поранені ще 43. П'ятнадцять одиниць техніки було повністю знищено, а ще близько тридцяти зазнали серйозних пошкоджень.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті