У Росії на 4 роки відправили до в'язниці двох офіцерів ЗС РФ, які не вберегли склад БК у Бєлгородській області від удару української ракети

Військовий суд засудив двох російських офіцерів до 4 років ув'язнення за те, що вони допустили удар української ракети по складу боєприпасів у Бєлгородській області. Про це пишуть російські ЗМІ.

Підполковнику і майору ЗС РФ були пред'явлені звинувачення за статтею про порушення правил бойового чергування з відбиття раптового нападу на територію РФ.

Атака ЗСУ, яка стала предметом судового процесу, сталася у квітні 2022 року. Тоді з боку Харківської області України, імовірно, ракетами "Точка-У" було завдано удару по складу боєприпасів і техніці, розташованим у Бєлгородській області.

Унаслідок вибухів і пожежі загинули 7 російських військовослужбовців і були поранені ще 43. П'ятнадцять одиниць техніки було повністю знищено, а ще близько тридцяти зазнали серйозних пошкоджень.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті