У РНБО роз'яснили, чому вибори під час війни неможливі

Наразі вибори в Україні провести неможливо як мінімум тому, що кожен, хто наразі знаходиться за кордоном та в окопах, має право віддати свій голос, а організувати виборчий процес під час вибухів, складно. Про це в ефірі "1+1" заявив секретар РНБО Олексій Данілов. 

"Зараз нам ще насувають - давайте проводити під час війни вибори. Я можу сказати: як тільки агітатори зайдуть в окопи - ми програємо. Не може агітація бути в окопах, а наші люди наразі перебувають в окопах. А завдання держави доволі просте - забезпечити голосування кожного і кожній", - зазначив він.

Крім того, за словами Данілова, не слід забувати про право голосування для тих, хто наразі знаходиться за кордоном.

"А ті хто за кордоном? Людям, які починають давати нам поради треба розуміти, що треба жити в наших реаліях, а не в реаліях, де все добре, немає вибухів", - додав секретар РНБО.

Нагадаємо, у "Слузі народу" задумалися про вибори наступного року. 

Як повідомлялося, у сенаті США закликали допомогти Україні провести вибори під час війни. 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті