У "Слузі народу" задумалися про вибори наступного року

Голова парламентської фракції партії "Слуга Народу" Давид Арахамія заявив, що цьогоріч виборів в Україні не буде, проте не виключає їх проведення наступного року. Про це він заявив в ефірі телемарафону 31 серпня. 

"Зараз ми перебуваємо у стані війни і не знаємо, чи наступні парламентські вибори будуть проведені під час війни, чи після неї. Я думаю, що теоретично вибори можуть відбутися під час війни. Ви бачите, як міжнародні партнери надсилають нам сигнали, що вибори мають бути проведені і під час війни, щоб не сталося так званого застою демократії. Зараз вибори законодавчо заборонені. Але якщо такі питання виникатимуть, то нам все-таки доведеться дослухатися. Не в цьому році точно, але наступного року чи через рік нам потрібно буде це робити", - сказав Арахамія.

Він зауважив, що Україна має дослухатися до порад міжнародних партнерів.

"Ми знаємо, що у нас у кожній гривні 68 копійок – це гроші міжнародних партнерів. Тобто ми маємо дослухатися до їх думки, бо вони нам дуже активно допомагають", - зауважив депутат.

Водночас Арахамія висловив переконання, що в наступному складі парламенту "є місце для фракції "Слуга Народу".

Нагадаємо, у Сенаті США закликали допомогти Україні провести вибори під час війни. 

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті