У РНБО заявили, що ЗСУ поступово витісняють окупантів із Вовчанська

Сили оборони поступово витісняють окупантів із Вовчанська, бої йдуть за вулиці. Про це 29 червня повідомив у Телеграм керівник Центру протидії дезінформації (ЦПД) при РНБО Андрій Коваленко.

"Сили оборони продовжують витісняти росіян із Вовчанська. Там бій за вулиці, але поступово, незважаючи на перекидання туди резервів, росіян витісняють", - написав він. 

Як повідомлялося, у Вовчанську на підприємстві заблоковані кілька десятків окупантів, які намагаються прорватися та зазнають втрат

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Всі статті