У Вовчанську на підприємстві заблоковані кілька десятків окупантів, які намагаються прорватися та зазнають втрат

На підприємстві у Вовчанську заблоковані кілька десятків окупантів, які намагаються прорватися та зазнають втрат. Про це повідомив у Телеграмі начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"Заблоковані декілька десятків окупантів на одному з промислових підприємств у Вовчанську. Росіяни намагаються прорватися, однак постійно зазнають втрат на цьому напрямку", - зазначив Синєгубов.

Ситуацію у Вовчанську загалом він називає "мінливою", у місті тривають вуличні бої.

"Завдання наших військових — завдати максимального ураження по Липецькому і Вовчанському напрямках. При цьому знищити максимальну кількість живої сили, військової техніки та озброєння. Що там цілодобово й відбувається", - додав начальник ОВА.

Як повідомлялося, за інформацією американського Інституту вивчення війни, 15-16 червня російські війська просунулися до частини агрегатного заводу у Вовчанську, про що свідчили геолоковані кадри. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті