У РФ заявили про "українські" атаки дронами на Підмосков'я та Брянську область

Ударні безпілотники нібито знищила протиповітряна оборона над Брянською областю та над територією Люберецького району Підмосков'я в ніч на 28 серпня. Про це повідомило Міноборони РФ.

Усього російське відомство нарахувало три "українські" дрони, які нібито хотіли атакувати об'єкти на території РФ.

"Сьогодні вночі припинено чергову спробу київського режиму здійснити терористичну атаку БпЛА літакового типу по об'єктах на території Російської Федерації", - йдеться в повідомленні.

Згодом Telegram-канал "Astra" повідомив, що БпЛА в Підмосков'ї збили за 5 км від Московського вертолітного заводу в Люберцях.

"За даними мешканців Люберець, безпілотник був збитий у районі Коренево (Краскове). Це місце знаходиться за 5 кілометрів від Московського вертолітного заводу імені Михайла Міля. Він розташований у Томіліно (Люберці)", - нписав паблік.

Відомо, що завод займається дослідно-конструкторською та науково-дослідною роботою, проектуванням, будівництвом та випробуванням дослідних зразків гелікоптерів.

Як повідомлялося, 23 серпня центр російської столиці атакував ударний безпілотник і пошкодив будівлю "Москва-Сіті".

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті