У РФ заявили про "українські" атаки дронами на Підмосков'я та Брянську область

Ударні безпілотники нібито знищила протиповітряна оборона над Брянською областю та над територією Люберецького району Підмосков'я в ніч на 28 серпня. Про це повідомило Міноборони РФ.

Усього російське відомство нарахувало три "українські" дрони, які нібито хотіли атакувати об'єкти на території РФ.

"Сьогодні вночі припинено чергову спробу київського режиму здійснити терористичну атаку БпЛА літакового типу по об'єктах на території Російської Федерації", - йдеться в повідомленні.

Згодом Telegram-канал "Astra" повідомив, що БпЛА в Підмосков'ї збили за 5 км від Московського вертолітного заводу в Люберцях.

"За даними мешканців Люберець, безпілотник був збитий у районі Коренево (Краскове). Це місце знаходиться за 5 кілометрів від Московського вертолітного заводу імені Михайла Міля. Він розташований у Томіліно (Люберці)", - нписав паблік.

Відомо, що завод займається дослідно-конструкторською та науково-дослідною роботою, проектуванням, будівництвом та випробуванням дослідних зразків гелікоптерів.

Як повідомлялося, 23 серпня центр російської столиці атакував ударний безпілотник і пошкодив будівлю "Москва-Сіті".

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті