У РФ відчувають труднощі з доступом до лікарняних послуг по всій країні через війну - британська розвідка

Вплив війни проти України позначається на охороні здоров'я цивільного населення росії. Про це йдеться у звіті британської розвідки, опублікованому в соціальній мережі Х Мініоборони Великої Британії. 

"Російські ЗМІ повідомляють, що громадськість відчуває труднощі з доступом до лікарняних послуг по всій країні. Повідомляється також про брак медичних товарів, зокрема антибіотиків широкого спектра дії. Війна значною мірою сприятиме цій ситуації, оскільки в лікарнях лікують поранених. Уряд також змушений скоротити кількість цивільних медичних закладів по всій країні через брак медичного персоналу та фінансовий тиск", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, в окупованому Криму росіяни все більше лікарень перероблють під обслуговування військових. 

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті