Дружківська лікарня отримала медичне обладнання від міста-побратима з США

Партію медичного обладнання відправили до Дружківки Донецької області жителі міста-побратима Ріджфілд штату Коннектикут США. Про це повідомили у спільноті "Ridgefield Responds" у Facebook.

Зазначається, що не було навіть офіційного оголошення про збір пожертв — люди просто продовжували приносити ходунки, інвалідні візки, милиці, медичні ліжка, засоби для догляду за пораненими та багато іншого.

Гуманітарний вантаж доставили до лікарні Дружківки, а також передали його частину до головної обласної лікарні у Краматорську. Крім того, деяке обладнання вирушить до польових шпиталів поблизу лінії фронту.

Меморандум про встановлення стосунків між Дружківкою та Ріджфілдом був підписаний у травні 2023 року. За цей час мешканці американського міста зібрали для дружківських школярів ноутбуки та 9 тис. доларів для закупівлі системи фільтрації води. Також у Дружківку доставили з США кисневі балони та генератори.

Як повідомлялося, у Дружківці та Новогродівці на Донеччині завершили дерусифікацію вулиць і провулків.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті