В Криму окупанти перетворюють лікарні на військові госпіталі

В окупованому Криму росіяни все більше лікарень перероблють під обслуговування військових. Про це повідомляє Центр національного спротиву (ЦНС) 16 вересня. 

За даними відомства, ворог продовжує обмежувати цивільне населення у можливості отримати медичні послуги.

На півострові цивільні лікарні переорієнтовуються у військові шпиталі. Медична система не витримує навантаження на лікарні через велику кількість поранених російських військових. Це впливає на якість надання медичних послуг цивільному населенню.

"Таким чином росіяни традиційно порушують норми Міжнародного гуманітарного права щодо використання цивільних медичних об’єктів у військових цілях", - заявляють у ЦНС.

Як повідомлялося, окупанти збираються прискорити темпи мобілізації на окупованих територіях. 

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті