Окупанти збираються прискорити темпи мобілізації на окупованих територіях - ЦНС

Створені окупантами на тимчасово окупованій території Луганської області "військові комісаріати" отримали вказівку на пришвидшення заходів постановки на військовий облік "призовників" та "військовозобов’язаних". Про це повідомляє Центр національного спротиву.

"Ймовірно, окупанти мають намір збільшити та прискорити темпи мобілізації", - пишу ЦНС.

Зокрема, під час організованих кремлем псевдовиборів на тимчасово окупованих територіях планується уточнити списки осіб, що можуть потрапити під мобілізацію. Саме з цією метою окупаційні адміністрації дозволили використовувати будь-який документ, що посвідчує особу при реєстрації на "виборчих дільницях", в тому числі українські паспорти та посвідчення водія.

Центр національного спротиву закликає оминати утворені окупантами "виборчі дільниці", й за можливості залишити своє помешкання на період осіннього загострення у ворога, адже вибори потрібні кремлю лише як пропагандистська картинка, а їх результати визначені заздалегідь.

Як повідомлялося раніше, росіяни призупинили вивезення українців з окупованих територій до завершення "виборів".

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті