Росіяни призупинили вивезення українців з окупованих територій до завершення "виборів" - ЦНС

Російські окупанти намагаються забезпечити необхідну явку на "виборах" 10 вересня через залучення до участі у "голосуванні" якнайбільшої кількості населення тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

У зв’язку з цим, окупанти припинили з початку серпня організоване вивезення українців з тимчасово окупованих територій Сходу України на територію РФ.

Зазначається, що з початку 2023 року окупанти вивезли на територію РФ близько 28 тис. осіб різної вікової групи з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Центр національного спротиву закликає громадян України ігнорувати цей псевдовиборчий процес. Росіяни уже запланували завезення масовки з РФ, а також залучення бюджетників, які залежні від окупаційної влади.

Як повідомлялося раніше, за три дні "дострокового голосування" окупаційна влада "ДНР" уже "намалювала" явку 25-27%.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті