Окупанти збираються прискорити темпи мобілізації на окупованих територіях - ЦНС

Створені окупантами на тимчасово окупованій території Луганської області "військові комісаріати" отримали вказівку на пришвидшення заходів постановки на військовий облік "призовників" та "військовозобов’язаних". Про це повідомляє Центр національного спротиву.

"Ймовірно, окупанти мають намір збільшити та прискорити темпи мобілізації", - пишу ЦНС.

Зокрема, під час організованих кремлем псевдовиборів на тимчасово окупованих територіях планується уточнити списки осіб, що можуть потрапити під мобілізацію. Саме з цією метою окупаційні адміністрації дозволили використовувати будь-який документ, що посвідчує особу при реєстрації на "виборчих дільницях", в тому числі українські паспорти та посвідчення водія.

Центр національного спротиву закликає оминати утворені окупантами "виборчі дільниці", й за можливості залишити своє помешкання на період осіннього загострення у ворога, адже вибори потрібні кремлю лише як пропагандистська картинка, а їх результати визначені заздалегідь.

Як повідомлялося раніше, росіяни призупинили вивезення українців з окупованих територій до завершення "виборів".

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті