В Криму окупанти перетворюють лікарні на військові госпіталі

В окупованому Криму росіяни все більше лікарень перероблють під обслуговування військових. Про це повідомляє Центр національного спротиву (ЦНС) 16 вересня. 

За даними відомства, ворог продовжує обмежувати цивільне населення у можливості отримати медичні послуги.

На півострові цивільні лікарні переорієнтовуються у військові шпиталі. Медична система не витримує навантаження на лікарні через велику кількість поранених російських військових. Це впливає на якість надання медичних послуг цивільному населенню.

"Таким чином росіяни традиційно порушують норми Міжнародного гуманітарного права щодо використання цивільних медичних об’єктів у військових цілях", - заявляють у ЦНС.

Як повідомлялося, окупанти збираються прискорити темпи мобілізації на окупованих територіях. 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті