У РФ радянського дисидента Олександра Скобова заарештували за гасла "Слава Україні" і "Смерть російським загарбникам"

У Петербурзі суд заарештував затриманого вчора радянського дисидента, а нині "іноагета" Олександра Скобова за підтримку України. Про це повідомила російська пропагандистка Марина Ахмедова у себе в Телеграм.

"Ліберальні ЗМІ" все губилися в здогадках, за що було затримано цього 66-річного чоловіка з астмою, діабетом та іншим набором болячок. На вигляд... звичайний, трохи злісний дідусь", - злобно прокоментувала вона черговий акт переслідування в РФ інакомислення.

У тому ж тоні пропагандистка пояснила, у чому полягає вина колишнього радянського політв'язня. "Сьогодні на виході із суду він крикнув - "Слава Україні! Смерть російським загарбникам!"

Як повідомлялося раніше, підтримка України та неприйняття російської агресії проти суверенної держави судом була кваліфікована як "виправдання тероризму".

Олександру Скобову 66 років. У радянські роки його притягували за статтею про антирадянську агітацію. 1978 року його відправили до психіатричної лікарні після акції лівих активістів, які розкидали листівки в Гостиному дворі із закликом до "встановлення справжнього гуманного соціалізму". 22 березня 2024 року Скобова внесено до реєстру іноагентів.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті