У РФ більше немає опції "повернутись назад" - Подоляк

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував останні заяви, які звучали з РФ, про "відкритість" до переговорів із Заходом щодо України і заявив, що РФ має відповісти за геноцид українців та військові злочини. Про це він написав у Twitter 30 жовтня.

Подоляк підкреслив, що РФ вже не поверне час до січня 2022 року, коли Байден зустрічався з путіним, а натомість на росіян чекає трибунал за геноцид українців та військові злочини.

"Суб'єктам з росії настав час зрозуміти: у них уже немає опції "повернутись назад, у січні 2022-го". І переговорів зі США і місця за цивілізованим столом для них теж немає. Є тільки геноцид в Україні, війна, яку вони мають програти, та трибунал, на якому отримають свої довічні терміни", - зазначив Подоляк.

Як повідомлялося раніше, в Офісі президента закликали передати Україні конфісковані російські активи.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті