У Раді Федерації, як і в усьому російському суспільстві, панує якийсь жахливий страх - сенатор Нарусова

У верхній палаті парламенту РФ, як і в усьому суспільстві, панує атмосфера жахливого страху. Про це розповіла сенатор Ради Федерації Людмила Нарусова в інтерв'ю виданню "Форбс"

"Те, що я бачу в нашому парламенті - якийсь сковуючий, жахливий страх. Люди бояться висловити свою думку, свою підтримку навіть тому, хто може про це відкрито говорити і говорить. І це стосується всього суспільства загалом", - визнала вона.

Нарусова - єдиний політик, який останнім часом не голосує за закони, пов'язані з агресією Росії проти України. Її позиція, запевняє вона, знаходить підтримку, але виключно в прихованій формі - щоб ніхто не здогадався. 

"Після мого виступу "проти" я входжу в ліфт. Усі заходять, ліфт набитий, ми щільно один біля одного стоїмо, як солдатики. І одна людина, яка найближче до мене, знаходить десь унизу мою руку і міцно її тихенько потискає, щоб ніхто не бачив. Тобто він ніби показав, що він згоден, і потискає мені руку, так, знаєте, по-чоловічому... Але, а чого ж ти (у залі засідань - "ОстроВ") мовчав?", - іронізує вона над "мужнім" вчинком свого колеги.

"Це як ефект Йосипа Пригожина. Здавалося б, ті люди, які виступають у Лужниках на всіх чергових державних заходах на підтримку, насправді думають інакше, і ми тепер це все побачили й почули", але відкрито висловитися їм заважає страх, - резюмувала Людмила Нарусова.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті