У Раді Федерації, як і в усьому російському суспільстві, панує якийсь жахливий страх - сенатор Нарусова

У верхній палаті парламенту РФ, як і в усьому суспільстві, панує атмосфера жахливого страху. Про це розповіла сенатор Ради Федерації Людмила Нарусова в інтерв'ю виданню "Форбс"

"Те, що я бачу в нашому парламенті - якийсь сковуючий, жахливий страх. Люди бояться висловити свою думку, свою підтримку навіть тому, хто може про це відкрито говорити і говорить. І це стосується всього суспільства загалом", - визнала вона.

Нарусова - єдиний політик, який останнім часом не голосує за закони, пов'язані з агресією Росії проти України. Її позиція, запевняє вона, знаходить підтримку, але виключно в прихованій формі - щоб ніхто не здогадався. 

"Після мого виступу "проти" я входжу в ліфт. Усі заходять, ліфт набитий, ми щільно один біля одного стоїмо, як солдатики. І одна людина, яка найближче до мене, знаходить десь унизу мою руку і міцно її тихенько потискає, щоб ніхто не бачив. Тобто він ніби показав, що він згоден, і потискає мені руку, так, знаєте, по-чоловічому... Але, а чого ж ти (у залі засідань - "ОстроВ") мовчав?", - іронізує вона над "мужнім" вчинком свого колеги.

"Це як ефект Йосипа Пригожина. Здавалося б, ті люди, які виступають у Лужниках на всіх чергових державних заходах на підтримку, насправді думають інакше, і ми тепер це все побачили й почули", але відкрито висловитися їм заважає страх, - резюмувала Людмила Нарусова.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті