У путіна заявили, що Київ начебто "урятував би сотні тисяч життів", якби підписав мирну угоду навесні 2022 року

Помічник президента РФ путіна Володимир Мединський стверджує, що Київ урятував би сотні тисяч життів українців, якби підписав мирну угоду навесні 2022 року. Про це пише повідомляє пропагандистське агентство ТАСС.

Нагадаємо, Мединський у 2022 році очолював російську делегацію на "мирних" переговорах з Україною.

"Я глибоко переконаний, що, підпиши Київ мирну угоду тоді (у 2022 році, - ОстроВ) на взаємоприйнятних умовах, він тим самим урятував би життя сотень тисяч своїх солдатів. Але (президент України Володимир - ОстроВ.) Зеленський вибрав війну", - сказав помічник російського диктатора путіна.

Як повідомлялося, у Зеленського заперечили, що в березні 2022 року були близькі до укладення мирної угоди з РФ на переговорах у Стамбулі. 

Також нагадаємо, що генсек НАТО прокоментував можливий мир для України в обмін на території та членство в НАТО.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті