У Зеленського заперечують, що в березні 2022 року були близькі до укладення мирної угоди з РФ на переговорах у Стамбулі

В Офісі президента України заперечують, що в березні 2022 року вони були близькі до укладення мирної угоди з РФ на переговорах у Стамбулі. Про це в Телеграм заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк. 

"Ні в лютому/березні 2022 року, ні в будь-який інший час, ні, тим паче, сьогодні ніяких "реальних переговорів про мир" не було і не могло бути. Не потрібно жити в ілюзіях. Росія ніколи не вела переговори - вона ультимативно вимагала визнати її право вбивати", - написав Подоляк.

Він вважає, що розмовами про готовність до переговорів Кремль прагне "отримати оперативно/тактичну паузу у війні", щоб у цей час "остаточно занурити партнерів України в інформаційний хаос" і підготуватися до нового етапу вторгнення.

"Росія ніколи не пропонує реальних переговорів, поки не зазнає значної поразки", - заявляє Подоляк.

Нагадаємо, раніше голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що в березні 2022 року РФ була готова відвести війська на лінію 24 лютого 2022 року за умови нейтралітету України. Однак від цього українська влада відмовилася, зокрема, і через те, що до Києва приїхав Борис Джонсон і виступив проти домовленостей із росією. 

Пізніше помічник президента РФ путіна Володимир Мединський, який брав участь у тих переговорах, заявив, що укладення мирного договору було нібито зірвано після візиту до Києва не тільки Джонсона, а й представників Держдепу і Пентагону.

Як повідомлялося, генсек НАТО прокоментував можливий мир для України в обмін на території та членство в НАТО.

Статті

Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Всі статті