У прифронтові населені пункти Луганщини привезли допомогу, у першу чергу - хліб

У прифронтові населені пункти Луганської області поліцейські доставили гуманітарну допомогу. Про це повідомила Луганська ОВА на своїй сторінці у Facebook 3 березня.

"Поліцейські доставили гуманітарну допомогу у прифронтові населені пункти Луганщини, – сказано в повідомленні. – Кожен виїзд у деокуповані населені пункти Луганщини – завжди ризик та небезпека для життя. Через обстріли, інтенсивність та кількість яких постійно збільшується, поліцейським все складніше доставляти допомогу місцевим".

Зазначається, що з початку тижня поліцейським вперше вдалось прорватись у Невське, Макіївку та Греківку Сватівського району.

"Цього разу правоохоронці доставили мешканцям 500 буханок хлібу від Красноріченської територіальної громади", – сказано в повідомленні.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що біля Стельмахівки на Луганщині українські захисники "помножили на нуль" рашистів, які спробували підійти до звільненого села.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті