У Воронежі матері ліквідованого окупанта у відповідь на прохання про допомогу вислали прапорці та футболку

"Мати воронежця Володимира Дегтьорєва, загиблого на війні, звернулася до військкомату з проханням про допомогу - моральну, матеріальну, хоч яку-небудь. У відповідь через рік їй надіслали футболку і кілька прапорців із буквою Z", - повідомляють 20 червня російські пабліки.

"Мені важко не тільки морально - а й фізично, і фінансово. Втрата близької людини - це вже непоправна рана. Але коли в тебе плюють, це подвійно боляче!" - цитуються слова росіянки.

"Це все, що в нас можуть запропонувати матері загиблого - не підтримку, не компенсацію, а футболку і прапорці. Це навмисне знущання чи недоумство?", - риторично запитують у "Z"-пабліках.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
04.08.2025
11:24

"Прийшло і погане ...". Луганський щоденник

Разом із банками, розрахунком через термінали та придбанням залізничних квитків по Інтернету до Луганська прийшло й погане – нові схеми шахрайства.
Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Всі статті