Біля Стельмахівки на Луганщині українські захисники "помножили на нуль" рашистів, які спробували підійти до звільненого села

Біля деокупованого села Стельмахівка Сватівського району Луганської області українські військові знищили групу рашистів, які спробували підійти до села. Відповідне відео розмістив Телеграм-канал "DeepState" 2 березня.

"Русня вирішила полазити по зеленці в сторону Стельмахівки, але 92-га бригада помножила бомжів на нуль", – сказано в повідомленні.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що спецпризначенці СБУ знищили 6 російських танків за ніч на Луганському напрямку.

Статті

Країна Світ
24.11.2025
09:36

"Це не документ, це - авантюра. Але є позитивні моменти": Сергій Гармаш про новий "мирний план" США

Зараз схожий ефект: хрін із нею з корупцією, - якщо йдеться про загрозу втрати національної гідності, то Міндіч відсувається на другий план. Отже, драматизація моменту вигідна нашій владі, і Зеленський, – давайте не забувати, – хороший актор.
Донбас
23.11.2025
17:50

Всеросійська (анти)наукова конференція і передчуття Нюрнберзького трибуналу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбулася так звана «наукова конференція», присвячена боротьбі з неонацизмом, українським, звісно. Оскільки цей пропагандистський захід проводився в «ДНР» вже втретє, його учасники, що називається на біс,...
Країна
20.11.2025
16:05

Житлова програма єОселя для ВПО та мешканців прифронтових територій: нові можливості та пільги

Восени 2025 року уряд суттєво модернізував програму єОселя, зробивши її більш доступною саме для внутрішньо переміщених осіб та мешканців прифронтових територій.
Всі статті