Спецпризначенці СБУ знищили 6 російських танків за ніч на Луганському напрямку

У Луганській області спецпризначенці СБУ знищили 6 російських танків за одну ніч. Про це повідомляється в Телеграм-каналі відомства 1 березня.

"Спецпризначенці СБУ знищили ще 6 російських танків за одну ніч, – сказано в повідомленні. – Дві групи співробітників Центру спецоперацій "А" Служби безпеки України влаштували нічне полювання на Луганському напрямку".

Зазначається, що після влучної роботи ударними дронами ворожа техніка була виведена з ладу в повному обсязі.

Раніше було опубліковано відео, в якому прикордонники показали, як у Бахмуті нищать окупантів.

Статті

Світ
25.07.2024
10:52

Білорусь та санкції: на короткому повідку

Лукашенко у лютому 2022 р. зробив свою країну співучасником воєнних злочинів та фігурантом міжнародних санкцій. Але, на відміну від росії, економіка Білорусі під їхньою дією не тільки не ламається, але навіть демонструє завидне зростання.
Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Всі статті