У Польщі на тлі війни РФ проти України рекордно зріс інтерес до служби в армі

На тлі повномасштабної війни росії проти України в Польщі рекордно зріс інтерес громадян до служби в армії. Про це повідомляє "Німецька хвиля" 29 січня. 

Як повідомляється, минулого року польські збройні сили набрали близько 14 тисяч нових професійних солдатів після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну. 

"Це – рекорд з моменту скасування призову", - заявив міністр оборони країни Маріуш Блащак. 

Обов'язкову термінову службу в армії в Польщі було скасовано у 2008 році. 

Наразі збройні сили країни налічують 164 тисячі військовослужбовців, з яких 36 тисяч - члени добровольчих підрозділів територіальної оборони. 

Найближчим часом чисельність армії планується розширити до 250 тисяч професійних військових та до 50 тисяч добровольців тероборони. 

Таких показників планується досягти, зокрема завдяки впровадженню добровільної базової військової служби та одноденних курсів військової підготовки для всіх бажаючих. 

Як повідомлялося раніше, у Польщі хочуть до березня підготувати танкову бригаду для ЗСУ. 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті