У Польщі на тлі війни РФ проти України рекордно зріс інтерес до служби в армі

На тлі повномасштабної війни росії проти України в Польщі рекордно зріс інтерес громадян до служби в армії. Про це повідомляє "Німецька хвиля" 29 січня. 

Як повідомляється, минулого року польські збройні сили набрали близько 14 тисяч нових професійних солдатів після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну. 

"Це – рекорд з моменту скасування призову", - заявив міністр оборони країни Маріуш Блащак. 

Обов'язкову термінову службу в армії в Польщі було скасовано у 2008 році. 

Наразі збройні сили країни налічують 164 тисячі військовослужбовців, з яких 36 тисяч - члени добровольчих підрозділів територіальної оборони. 

Найближчим часом чисельність армії планується розширити до 250 тисяч професійних військових та до 50 тисяч добровольців тероборони. 

Таких показників планується досягти, зокрема завдяки впровадженню добровільної базової військової служби та одноденних курсів військової підготовки для всіх бажаючих. 

Як повідомлялося раніше, у Польщі хочуть до березня підготувати танкову бригаду для ЗСУ. 

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті