У Покровську вже розгорнуто 11 "пунктів незламності"

У Покровську на Донеччині вже розгорнуто 11 пунктів незламності, які в надзвичайних ситуаціях надаватимуть послуги з обігріву, доступу до мобільного та інтернет - звʼязку. Про це повідомляє Покровська МВА у Facebook 2 жовтня.

"Вирішено розгорнути та забезпечити функціонування стаціонарних "пунктів незламності" на території Покровської громади з 01 жовтня. 11 пунктів вже розгорнуто в Покровську та ще один у Піщанському СО перебуває в режимі «готовий до відкриття", - зазначається у повідомленні.

За інформацією Покровської МВА, всього в області є 207 пунктів незламності, 187 з яких вже розгорнуті та готові до роботи в разі потреби.

Як повідомлялось раніше, Донецькій області потрібні ще 199 генераторів, щоб пережити ймовірні відключення через обстріли.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті