У окупованому Донецьку насмерть задавили "воєнкора" та пропагандиста Геннадія Дубового

У тимчасово окупованому Донецьку російські окупанти на авто насмерть задавили так званого "воєнкора" та зрадника України Геннадія Дубового. Про це повідомляють українські та місцеві Телеграм-канали.  

Як повідомляється, Геннадій Дубовий, громадянин України,з 2014 року воював на боці так званої "ДНР", а останнім часом займався пропагандою геноциду. 

У той же час російські пропагандистські ЗМІ пишуть про смерть Дубового, що він "загинув на фронті". 

Нагадаємо, у британській розвідці розповіли. як РФ нав'язує пропаганду жителям Донбасу. 

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті