У МЗС КНР заявили, що Китай та РФ протистоятимуть США, а путін готовий до "швидших переговорів"

Міністр закордонних справ Китаю Цінь Ган заявив, що російський диктатор путін нібито готовий до "швидшого поновлення переговорів". Про це він повідомив за підсумками візиту глави КНР Сі Цзіньпіна до Москви, повідомляє ЛІГА з посиланням на  пропагандистську агенцію Сіньхуа, яку контролює Компартія Китаю.

За його словами, поїздка Сі до Москви "продемонструвала глобальний імідж Китаю як миротворця", а також внесе "більшу стабільність у складну міжнародну ситуацію і сприятиме будівництву багатополярного світу та демократизації міжнародних відносин".

Цінь Ган згадав відому заяву президента США Джо Байдена про те, що у світі йде боротьба демократії проти автократії, натякнувши на те, що КНР і РФ разом протистоятимуть політиці західних країн.

"В умовах політики гегемонізму Китаю і Росії, що підіймає голову, тим більше важливо консолідувати та зміцнювати стратегічну координацію", — сказав дипломат.

Також він заявив: у Москві Сі зазначив, що у війні РФ проти України, яку Пекін називає "українською кризою", всі сторони повинні дотримуватися "концепції загальної, всеосяжної, спільної та сталої безпеки та бути налаштовані вести рівноправний, раціональний та орієнтований на результат діалог і консультації".

Крім цього, глава китайського МЗС наголосив, що росіяни нібито "підтвердили свою прихильність до якнайшвидшого відновлення мирних переговорів і вітали готовність Китаю відіграти позитивну роль у політико-дипломатичному врегулюванні".

Як повідомлялося, у понеділок, 20 березня, в Москві відбулася зустріч лідера Китаю Сі Цзіньпіна з російським диктатором путіним.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті