У МЗС КНР заявили, що Китай та РФ протистоятимуть США, а путін готовий до "швидших переговорів"

Міністр закордонних справ Китаю Цінь Ган заявив, що російський диктатор путін нібито готовий до "швидшого поновлення переговорів". Про це він повідомив за підсумками візиту глави КНР Сі Цзіньпіна до Москви, повідомляє ЛІГА з посиланням на  пропагандистську агенцію Сіньхуа, яку контролює Компартія Китаю.

За його словами, поїздка Сі до Москви "продемонструвала глобальний імідж Китаю як миротворця", а також внесе "більшу стабільність у складну міжнародну ситуацію і сприятиме будівництву багатополярного світу та демократизації міжнародних відносин".

Цінь Ган згадав відому заяву президента США Джо Байдена про те, що у світі йде боротьба демократії проти автократії, натякнувши на те, що КНР і РФ разом протистоятимуть політиці західних країн.

"В умовах політики гегемонізму Китаю і Росії, що підіймає голову, тим більше важливо консолідувати та зміцнювати стратегічну координацію", — сказав дипломат.

Також він заявив: у Москві Сі зазначив, що у війні РФ проти України, яку Пекін називає "українською кризою", всі сторони повинні дотримуватися "концепції загальної, всеосяжної, спільної та сталої безпеки та бути налаштовані вести рівноправний, раціональний та орієнтований на результат діалог і консультації".

Крім цього, глава китайського МЗС наголосив, що росіяни нібито "підтвердили свою прихильність до якнайшвидшого відновлення мирних переговорів і вітали готовність Китаю відіграти позитивну роль у політико-дипломатичному врегулюванні".

Як повідомлялося, у понеділок, 20 березня, в Москві відбулася зустріч лідера Китаю Сі Цзіньпіна з російським диктатором путіним.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті