У МЗС КНР заявили, що Китай та РФ протистоятимуть США, а путін готовий до "швидших переговорів"

Міністр закордонних справ Китаю Цінь Ган заявив, що російський диктатор путін нібито готовий до "швидшого поновлення переговорів". Про це він повідомив за підсумками візиту глави КНР Сі Цзіньпіна до Москви, повідомляє ЛІГА з посиланням на  пропагандистську агенцію Сіньхуа, яку контролює Компартія Китаю.

За його словами, поїздка Сі до Москви "продемонструвала глобальний імідж Китаю як миротворця", а також внесе "більшу стабільність у складну міжнародну ситуацію і сприятиме будівництву багатополярного світу та демократизації міжнародних відносин".

Цінь Ган згадав відому заяву президента США Джо Байдена про те, що у світі йде боротьба демократії проти автократії, натякнувши на те, що КНР і РФ разом протистоятимуть політиці західних країн.

"В умовах політики гегемонізму Китаю і Росії, що підіймає голову, тим більше важливо консолідувати та зміцнювати стратегічну координацію", — сказав дипломат.

Також він заявив: у Москві Сі зазначив, що у війні РФ проти України, яку Пекін називає "українською кризою", всі сторони повинні дотримуватися "концепції загальної, всеосяжної, спільної та сталої безпеки та бути налаштовані вести рівноправний, раціональний та орієнтований на результат діалог і консультації".

Крім цього, глава китайського МЗС наголосив, що росіяни нібито "підтвердили свою прихильність до якнайшвидшого відновлення мирних переговорів і вітали готовність Китаю відіграти позитивну роль у політико-дипломатичному врегулюванні".

Як повідомлялося, у понеділок, 20 березня, в Москві відбулася зустріч лідера Китаю Сі Цзіньпіна з російським диктатором путіним.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті