У Москві завершилася неформальна зустріч путіна і Сі Цзіньпіна, що тривала 4,5 години

У понеділок, 20 березня, в Москві відбулася зустріч лідера Китаю Сі Цзіньпіна з російським диктатором путіним. Про це повідомляють російські ЗМІ. 

Неформальна зустріч тривала 4,5 години та завершилася близько 20-ї години за київським часом. Після цього очільник Китаю покинув Кремль.

21 березня має відбутися офіційна частина зустрічі президента РФ та китайського очільника.

Раніше росЗМІ повідомляли про зустріч у Кремлі путіна і китайського лідера. За їхньою інформацією, на початку зустрічі путін привітав Сі Цзіньпіна з переобранням очільником Китаю.

Нагадаємо, голова КНР Сі Цзіньпін сьогодні, 20 березня, прибув до Москви для переговорів з главою РФ путіним. 

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті