У Москві завершилася неформальна зустріч путіна і Сі Цзіньпіна, що тривала 4,5 години

У понеділок, 20 березня, в Москві відбулася зустріч лідера Китаю Сі Цзіньпіна з російським диктатором путіним. Про це повідомляють російські ЗМІ. 

Неформальна зустріч тривала 4,5 години та завершилася близько 20-ї години за київським часом. Після цього очільник Китаю покинув Кремль.

21 березня має відбутися офіційна частина зустрічі президента РФ та китайського очільника.

Раніше росЗМІ повідомляли про зустріч у Кремлі путіна і китайського лідера. За їхньою інформацією, на початку зустрічі путін привітав Сі Цзіньпіна з переобранням очільником Китаю.

Нагадаємо, голова КНР Сі Цзіньпін сьогодні, 20 березня, прибув до Москви для переговорів з главою РФ путіним. 

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті