У Москві суд заарештував майора Рибіна, причетного до вбивства Дугіної

Басманний суд Москви заарештував колишнього співробітника ГИБДД майора Івана Рибіна, який займався пробиванням інформації про громадян для третіх осіб, - пишуть росЗМІ.

За даними видання "КоммерсантЪ", таким чином Рибін заробляв собі на життя. Одним з об'єктів його спостереження виявилася пропагандістка Дар'я Дугіна. Інформація про неї через Рибіна потрапила до рук організаторів теракту, в якому загинула Дугіна. Про те, хто був замовником пробіва Дугіної, не йдеться.

Екс-співробітника ДАІ заарештували, суд відхилив клопотання обвинуваченого і сторони захисту про домашній арешт.

"Обрати обвинуваченому Рибіну Івану Іллічу запобіжний захід у вигляді взяття під варту, установити строк тримання під вартою обвинуваченому Рибіну Івану Іллічу до 11 червня 2023 року", - ідеться в тексті рішення суду, який опинився в розпорядженні видання.

Під час обрання запобіжного заходу суд враховував, що колишній співробітник поліції може володіти навичками, які дадуть йому змогу приховати свою провину або створити докази невинності, якщо він перебуватиме на волі.

Рибіна звинувачують за двома статтями: перевищення посадових повноважень і порушення недоторканності приватного життя з використанням службового становища. Загальний строк за ними може становити до восьми років позбавлення волі.

Як раніше повідомлялося, ФСБ очікувано звинуватила у вбивстві доньки і соратниці ідеолога "русского мира" Олександра Дугіна Дар'ї Дугіної "українські спецслужби".

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті