ФСБ оголосила, що встановила ще одного "співучасника" вбивства пропагандистки Дугіної

Російська ФСБ оголосила, що встановила ще одного "учасника" вбивства пропагандистки Дарії Дугіної, дочки ідеолога "русского мира" Олександра Дугіна, - пише "Русская служба ВВС" 29 серпня.

У спецслужбі РФ стверджують, що це українець Богдан Циганенко, який нібито допомагав уже звинуваченій у вбивстві Дугиній українці Наталії Вовк зібрати вибуховий пристрій та надав їй підроблені документи.

За версією ФСБ, Циганенко прибув до росії транзитом через Естонію 30 липня 2022 року і залишив територію РФ за день до підриву Дугіної.

У спецслужбі стверджують, що Циганенко "забезпечив Вовк підробленими автомобільними номерами та документами на ім'я реальної громадянки Республіки Казахстан Юлії Зайко, а також спільно з Вовком здійснив складання саморобного вибухового пристрою в орендованому гаражі на південному заході Москви".

У ФСБ також додали інформації щодо нібито "виконавниці" підриву Дугіної - за результатами вивчення камер відеоспостереження, "документально підтверджено, що виконавиця злочину громадянка України Вовк Наталія Павлівна, 1979 р.н., особисто здійснювала спостереження за Дугіною на автостоянці для гостей фестивалю "Традиція ".

"Переконавшись, що Дугіна виїхала з фестивалю, Вовк проїхала за нею на автомашині "Mini Cooper" і привела в дію саморобний вибуховий пристрій", - оголосили у ФСБ.

Нагадаємо, що ФСБ оголосила про розкриття вбивства Дар'ї Дугіної за дві доби після того, як її автомобіль підірвали на Можайському шосе в Підмосков'ї.

Як раніше повідомлялося, ФСБ очікувано звинуватила у вбивстві дочки та соратниці ідеолога "російського світу" Олександра Дугіна Дар'ї Дугіної "українські спецслужби".

Статті

Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Всі статті