У Міноборони розповіли про інформаційні "технології" РФ на тему призову та повісток в Україні

Російська пропаганда з метою дискредитаціх ЗСУ і зриву роботи  територіальних центрів комплектування вдається до нових "інформаційних технологій", розповсюджуючи історії про дивовижні місця вручення повісток або хвилі мобілізації. Про це повідомила у Телеграм заступник міністра оборони України Ганна Маляр. 

"Ми і до великого вторгнення, щовесни та щоосені фіксували інформаційні кампанії РФ щодо теми "повістки" та призову. Технологія завжди була одна. Розкрутити якусь історію, де повістку виписали інваліду, померлому або ветерану Другої світової. Герой завжди різний, йдеться про суть. Або вони поширювали якийсь дикий текст повістки чи анкети призовника. Ми регулярно це спростовували", - написала Маляр. . 

За її словами, зараз ворог трохи ускладнив свою технологію і додає історії про дивовижні місця вручення повісток та "хвилі" мобілізації. 

"Мета очевидна. Дискредитувати і зірвати роботу ТЦК СП (колишні військомати). Маніпулювати вони намагаються на двох речах: страх отримання повістки та формування суспільного осуду до роботи ТЦК СП. Але після  широкомасштабного вторгнення цими Іпсо важко на щось чи на когось вплинути. Бо перелякати повістками після всього, що ми пройшли за цей рік, - важко. На кону - держава, і всі це розуміють", - зазначила заступник міністра. 

"Що ж стосується осуду роботи ТЦК СП. Ми мусимо розуміти кілька речей. ТЦК СП(військомати) виконують на сьогодні стратегічно важливу для оборони держави задачу. там працюють живі люди і вони можуть помилитись або навіть вчинити порушення. У таких випадках треба діяти правовим шляхом. і головне, не варто робити з таких випадків сенсацію та гучні заголовки", - підкреслила Маляр. 

Як повідомлялося,  на пропагандистських російських телеграм-каналах з'явилося чергове фейкове відео, що ганьбить українських захисників, але, як виявилося, знято воно було на окупованій території під Донецьком.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті