У стилі "розіп'ятого хлопчика": окупанти зняли черговий фейк про воїнів ЗСУ і жінку з дитиною в авто... під Донецьком

На пропагандистських російських телеграм-каналах з'явилося чергове фейкове відео, що ганьбить українських захисників, але, як виявилося, знято воно було на окупованій території під Донецьком. Про це пише низка українських телеграм-каналів і визнають у сегменті соцмереж окупантів.

Так, на відео актори у формі ЗСУ зупиняють автівку, в якій перебуває жінка з дитиною (нібито мусульманка), погрожують їй за "обгін колони", примушуючи говорити українською мовою і відкриваючи для більшого залякування стрілянину.

При цьому на автомобілі "військових" видно жовто-синій прапор і німецький хрест.

Однак, завдяки геолокації, з'ясувалося, що відео було знято на окупованій РФ території, під Донецьком.

"Чергова постановка від бояришнік ньюз. Цього разу це номінант на Оскара. Небайдужі громадяни вже і точку зйомки номінанта на Оскар встановили. Дуже дивно що локація біля Донецька", - пише український блогер Анатолій Штефан (Штірліц).

Цей факт визнали і в соцмережах окупантів:

"Відео про те, як ЗСУ мусульман ображає, всі ж бачили? Знято під Донецьком, поворот з окружної на стрільбище НМ ДНР (47.9769473, 37.9534718). М-да. Пропаганда все ж таки зовсім отупіла, втім для жителя російської глибинки може і зайти. А ось навіщо це все? Так сказали ж 400 тис. контрактників потрібно, раптом когось таким заманити вийде, з "розіп'ятим хлопчиком" зі Слов'янська вийшло ж", - пишуть у ворожих телеграм-каналах.

"Питання все те саме: за що пропаганді платять гроші? Пам'ятаєте мультик: і так зійде"? Таке відчуття, що це її девіз по життю...", - також коментують відео адміни телеграм-каналів окупантів.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті