У Міноборони розповіли про інформаційні "технології" РФ на тему призову та повісток в Україні

Російська пропаганда з метою дискредитаціх ЗСУ і зриву роботи  територіальних центрів комплектування вдається до нових "інформаційних технологій", розповсюджуючи історії про дивовижні місця вручення повісток або хвилі мобілізації. Про це повідомила у Телеграм заступник міністра оборони України Ганна Маляр. 

"Ми і до великого вторгнення, щовесни та щоосені фіксували інформаційні кампанії РФ щодо теми "повістки" та призову. Технологія завжди була одна. Розкрутити якусь історію, де повістку виписали інваліду, померлому або ветерану Другої світової. Герой завжди різний, йдеться про суть. Або вони поширювали якийсь дикий текст повістки чи анкети призовника. Ми регулярно це спростовували", - написала Маляр. . 

За її словами, зараз ворог трохи ускладнив свою технологію і додає історії про дивовижні місця вручення повісток та "хвилі" мобілізації. 

"Мета очевидна. Дискредитувати і зірвати роботу ТЦК СП (колишні військомати). Маніпулювати вони намагаються на двох речах: страх отримання повістки та формування суспільного осуду до роботи ТЦК СП. Але після  широкомасштабного вторгнення цими Іпсо важко на щось чи на когось вплинути. Бо перелякати повістками після всього, що ми пройшли за цей рік, - важко. На кону - держава, і всі це розуміють", - зазначила заступник міністра. 

"Що ж стосується осуду роботи ТЦК СП. Ми мусимо розуміти кілька речей. ТЦК СП(військомати) виконують на сьогодні стратегічно важливу для оборони держави задачу. там працюють живі люди і вони можуть помилитись або навіть вчинити порушення. У таких випадках треба діяти правовим шляхом. і головне, не варто робити з таких випадків сенсацію та гучні заголовки", - підкреслила Маляр. 

Як повідомлялося,  на пропагандистських російських телеграм-каналах з'явилося чергове фейкове відео, що ганьбить українських захисників, але, як виявилося, знято воно було на окупованій території під Донецьком.

Статті

Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Всі статті